نیازمندی‌ های رایگان داور
نیازمندی‌ های رایگان داور

قیمت آپارتمان در شمال شهر تهران چقدر است؟ (ویژه تابستان امسال) نیازمندی های رایگان داور { مشاورین املاک داور } و ثبت کد رهگیری

خرید یک آپارتمان هشتاد متری نوساز در منطقه ظفر چهار میلیارد و ۷۷۶ میلیون تومان هزینه خواهد داشت. اطلاعات کسب شده از وب سایت های خرید و فروش مسکن نشان می‌دهد همین آپارتمان‌ در زعفرانیه می‌تواند تا ۹ میلیارد و ۷۲۰ میلیون تومان ارزش داشته باشد.

آگهی‌های آنلاین این روز‌ها رونق خوبی پیدا کرده‌اند و بسیاری از معاملات به کمک همین آگهی‌ها صورت می‌گیرد. در این گزارش آخرین عدد و رقم‌های مربوط به مسکن در اصفهان و شمال تهران را بررسی می‌کنیم؛ این گزارش را وب سایت فرارو تهیه کرده است :

متوسط قیمت مسکن در محله‌های شمال تهران {املاک داور }

متوسط قیمت یک مترمربع آپاتمان مسکونی نوساز در منطقه ظفر تهران ۵۹ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان است. این قیمت حوالی زعفرانیه به دو برابر می‌رسد و یک مترمربع آپارتمان مسکونی ۱۲۱ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان ارزش دارد. خرید یک واحد آپارتمان دو تا پنج سال ساخت در ظفر و زعفرانیه به ترتیب چهار میلیارد و ۷۷۶ میلیون تومان و ۹ میلیارد و ۷۲۰ میلیون تومان هزینه خواهد داشت.

هزینه اجاره نشینی در شمال تهران { املاک داور }

شهرک غرب، نرخ اجاره کامل هر مترمربع آپارتمان مسکونی نوساز ۲۵۰ هزار تومان است. این رقم باعث می‌شود که اجاره بهای یک واحد ۸۰ متری دو تا پنج سال ساخت به ۲۰ میلیون تومان برسد. اوضاع برای محله الهیه عجیب‌تر است. مستاجران این منطقه برای یک خانه ۸۰ متری ماهانه ۲۸ میلیون و ۶۴۰ هزار تومان می‌پردازند.

قیمت مسکن در اصفهان { املاک داور }

فولاد شهر در فاصله ۱۵ کیلومتری جنوب شرق اصفهان واقع شده و یکی از ارزان‌ترین انتخاب‌ها برای خرید مسکن در این شهر است. طبق اطلاعات سایت دیوار خرید یک آپارتمان ۸۰ متری در این منطقه ۴۲۰ میلیون تومان بودجه نیاز دارد. اما اگه کسی حوالی محله خانه اصفهان قصد خرید چنین آپارتمانی را داشته باشد، باید حدود یک میلیارد و ۲۹۰ میلیون تومان کنار بگذارد.

اجاره بها در اصفهان چقدر است؟ { املاک داور }

اجاره یک آپارتمان ۸۰ متری نوساز در فولادشهر یک میلیون و ۷۶۰ هزار تومان است. صاحب خانه‌های ملک‌شهر برای آپارتمان‌های ۸۰ متری نوساز، چهار میلیون و ۴۰۰ هزار تومان دریافت می‌کنند. محله‌ای که به قول معروف از مناطق بالاشهر اصفهان به حساب می‌آید.

اشتراک گذاری Telegram Facebook WhatsApp Twitter

دیدگاه خود را بیان کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *